سمپوزیوم و نمایشگاه بین المللی آهن و فولاد کشور با تصمیم شورای عالی سلامت کیش به تعویق افتاد

شورای عالی سلامت جزیره کیش به منظور حفظ سلامت ساکنین جزیره کیش و گردشگران ، اقدامات پیشگیرانه در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، برگزاری کلیه همایش ها و نمایشگاه های کیش را تا اطلاع ثانوی به تعویق انداخت .

به گزارش روابط عمومی و امور مشتریان شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، جلسه شورای عالی سلامت جزیره کیش با حضور اعضای شورای عالی سلامت و ستاد بحران سازمان منطقه آزاد کیش، یکشنبه چهارم اسفند در سالن اجتماعات این سازمان برگزار و مقرر شد با همت سازمان منطقه آزاد کیش و مشارکت بخش خصوصی، برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ژل ضد عفونی کننده دست و ماسک صورت به صورت رایگان در اختیار کیشوندان و گردشگران قرار گیرد.

گفتنی است مصوبات ابلاغ شده در این جلسه؛ تعطیلی مراکز آموزش عالی، دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی خصوصی، لغو کلیه هایش ها و نمایشگاه های جاری و پیش رو ، آموزشگاه هنری و آموزشگاه‌های علمی، اماکن ورزشی دولتی و خصوصی، استخرهای شنا، مهدهای کودک تا تاریخ ۹ اسفند اعلام شد که ادامه تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها با رصد روند شیوع بیماری انجام خواهد شد.

شایان ذکر است: از دیگر تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه پیگیری تجهیز محل قرنطینه، به‌کارگیری نیروهایی از سازمان منطقه آزاد کیش برای کمک به مرکز توسعه سلامت کیش، برگزاری آموزش‌های پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا ازجمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود .

گفتنی است : با توجه به تعویق کلیه برنامه های مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی کیش و بر اساس رایزنی های صورت گرفته سمپوزیوم و نمایشگاه بین المللی آهن و فولاد  که قرار بود از فردا به مدت ۳ روز برگزار شود ؛ در ماه های ابتدایی سال آینده برگزار و تاریخ دقیق آن متعاقباً اعلام خواهد شد .

گزارش تصویری/ دبیرخانه دائمی همایش‌ها و نمایشگاه‌های نفت و پتروشیمی در کیش دایر شد
جلسه بررسی تشکیل صندوق حمایت از فعلان اقتصادی

آخرین خبرها

فهرست